Turniej w tenisie stołowym w Goźlicach
powrót15 kwietnia 2011 odbyły się pierwsze Mistrzostwa Gminy Klimontów w tenisie stołowym szkół podstawowych w Goźlicach. Głównym organizatorem i sponsorem zawodów była Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Wójt Gminy Klimontów Ryszard Bień, Szkoła Podstawowa w Goźlicach oraz UKS „Topór” Klimontów. Dzieci rywalizowały w dwóch kategoriach wiekowych tj. klasy I-III i IV-VI. Za zajęcie pierwszych trzech miejsc każdy zawodnik otrzymywał pamiątkową statuetkę, natomiast każdy uczestnik otrzymał poczęstunek.
Wyniki kategorii dziewcząt klasy I-III
1 miejsce – Paulina Moskal (SP Goźlice) |
2 miejsce – Martyna Kordyka (SP Goźlice) |
3 miejsce – Emilka Figacz (SP Goźlice) |
4 miejsce – Martyna Michalska (SP Goźlice) |
5 miejsce – Małgorzata Wiatrowska (SP Goźlice) |
6 miejsce – Ola Szemraj (SP Goźlice) |
7 miejsce - Andżelika Kurzępa |
Wyniki kategorii chłopców klasy I-III
1 miejsce – Jakub Adamczak (SP Goźlice) |
2 miejsce – Patryk Konecki (SP Goźlice) |
3 miejsce – Krystian Przewlekły (SP Goźlice) |
4 miejsce – Mateusz Paluch (SP Goźlice) |
5 miejsce – Sylwester Przewlekły (SP Goźlice) |
6 miejsce – Marcin Wiatrowski (SP Goźlice) |
7 miejsce – Konrad Wiącek (SP Goźlice) |
8 miejsce – Sebastian Jaros (SP Goźlice) |
9 miejsce – Piotr Wiatrowski (SP Goźlice) |
Wyniki kategorii dziewcząt klasy IV-VI
1 miejsce – Katarzyna Rożek (SP Klimontów) |
2 miejsce – Karolina Kućma (SP Goźlice) |
3 miejsce – Sylwia Berbeś (SP Goźlice) |
4 miejsce – Andżelika Kordyka (SP Goźlice) |
5 miejsce – Kinga Niezgoda (SP Goźlice) |
6 miejsce – Natalia Adamczak (SP Klimontów) |
7 miejsce – Ola Kobyłecka (SP Klimontów) |
8 miejsce – Anna Grudzień (SP Goźlice) |
9 miejsce – Anna Kilarska (SP Klimontów) |
10 miejsce – Paulina Bednarz (SP Klimontów) |
Wyniki kategorii chłopców klasy IV-VI
1 miejsce – Emil Burczyński (SP Klimontów) |
2 miejsce – Dawid Jońca (SP Klimontów) |
3 miejsce – Kamil Figacz (SP Goźlice) |
4 miejsce – Arek Stępień (SP Klimontów) |
5 miejsce – Grzegorz Garlicki (SP Goźlice) |
6 miejsce – Maciej Miłek (SP Goźlice) |
7 miejsce – Maciej Niekurzak (SP Klimontów) |
8 miejsce – Wojciech Kleinglas (SP Goźlice) |
9 miejsce – Piotr Kęsy (SP Goźlice) |