Udany pobyt w Rabce
powrótDzieci przebywały na obozie w Rabce Zdroju w okresie od 31 stycznia do 6 lutego. Głównym celem wyjazdu był odpoczynek, nauka jazdy na nartach i łyżwach, zwiedzanie i umiejętność współdziałania w grupie. Wychowawcami obozu byli Krzysztof Dywan, Olga Piórkowska i Paweł Saniawa.
Program zrealizowano, dzieci uczestniczyły w nauce jazdy na nartach, snowboardzie, łyżwach, pływały w basenach termalnych w Szaflarach, zwiedzały Rabkę, Park Zdrojowy, Tężnię Solankową, brały udział w ognisku z pieczeniem kiełbasek, dyskotekach, grach, zabawach, konkursach i turniejach.
Zwycięzcami poszczególnych konkursów i turniejów zostali:
1. Konkurs szalonych fryzur i tatuaży
- Bargiel Jakub
- Kewin Pyza
- Mikula Sebastian
- Szczytyńska Ala
- Jop Bartek
- Szemraj Karolina
- Koseła Klaudia
- Ciach Weronika
- Szemraj Ola
- Saniawa Natalia
- Nawrocka Ola
2. Turniej Boccia dziewczyny
1 miejsce – Karolina Szemraj
2 miejsce – Bień Sara
3 miejsce – Jop Klaudia
3. Turniej Boccia chłopcy
1 miejsce – Kewin Pyza
2 miejsce – Alex Witaszek
3 miejsce – Bartek Kubik
4. Turniej bilarda
1 miejsce – Kewin Pyza, Kamil Szemraj, Kamil Figacz, Weronika Ciach
2 miejsce – Jakub Bargiel, Klaudia Kosełą, Karina Bargiel, Ola Szemaraj
3 miejsce – Alex Witaszek, Kacper Dziorek, Bartek Kubik, Kamil Dziorek
5. Zjazdy na byle czym
Weronika Ciach
6. Turniej Tenisa stołowego dziewczyny
1 miejsce – Klaudia Jop
2 miejsce – Ola Szemraj
3 miejsce – Milena Mikula
7. Turniej tenisa stołowego chłopcy
1 miejsce – Kewin Pyza
2 miejsce – Kamil Szemraj
3 miejsce - Alex Witaszek
8. Miss i Mister zimowiska
Sara Bień i Sebastian Mikula
9. Konkurs wiedzy o Rabce
Alicja Szczytyńska i Natalia Saniawa
10. Najsympatyczniejsi obozowicze
Natalia Saniawa, Karina Bargiel, Kamil Dziorek i Jakub Bargiel
10. Najsympatyczniejsi obozowicze
Natalia Saniawa, Karina Bargiel, Kamil Dziorek i Jakub Bargiel
11. Konkurs na najlepsze przebranie
Kewin Pyza, Jakub Bargiel, Karina Bargiel
12. Konkurs na najlepiej posprzątany pokój
Dziewczyny – Natalia Saniawa, Milena Mikula i Ola Nawrocka
Chłopcy – Kewin Pyza i Kamil Szemraj
13. Najmłodszy obozowicz
Sebastain Mikula
Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy dyplom, zdjęcie i nagrody rzeczowe za poszczególne konkurencje i konkursy.
Podziękowania dla:
- Wójta Gminy Klimontów
- Rady Rodziców SP Klimontów
- UKS Topór Klimontów, Marka Bargla
- Wychowawców – Krzysztofa Dywana, Olgi Piórkowskiej, Pawła Saniawy
- Domu Wczasowego Karabela