Biegi w Brodach Iłżeckich

powrót

5 sierpnia odbyły się biegi przełajowe w Brodach Iłżeckich. Znakomicie spisali się nasi reprezentacji, zdobywając 5 miejsc na podium. W biegu na 60 metrów wśród dziewczynek najlepsza w stawce 15 zawodniczek była Wiktoria Pyszczek (Pęchów), natomiast na tym samym dystansie wśród chłopców tryumfował Antoś Figacz (Grabiana). W biegu na 400m najszybszy w stawce 14 zawodników był Patryk Konecki (Goźlice, Malżyn), tuż za nim na 2 miejscu uplasował się Sylwester Przewlekły (Goźlice). Tuż za podium na 4 miejscu był Krystian Przewlekły (Goźlice). Dziewczynki rocznik 2002 zajęły kolejno miejsca Natalia Pyszczek (Pęchów) 5, Emilka Figacz (Grabina) 6. W biegu na 1200m. juniorów drugie miejsce zajął Piotr Sowiński (Pęchów). Pozostali zawodnicy zajmowali kolejno miejsca Tomasz Barański – 5, Adrian Barański – 5 i Paweł Sowiński -7. Opiekunami grupy byli Magdalena Figacz, Danuta Przewlekła i Dominik Pyszczek. Trenerem grupy był Krzysztof Dywan.